Volkswagen up!
1.0 75PK High Up! Executive | Cruise | PDC | Navi | LM | Orig. NL | NAP |
Direct kopen, basisprijs: € 7.100,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.100,-
LEASEPRIJS: € 117,02 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.420,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen up! |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 75PK High Up! Executive | Cruise | PDC | Navi | LM | Orig. NL | NAP | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 30 juli 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 86.827 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 117,02 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.100,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 5-XGZ-20 |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 450 kg |
| Gewicht: | 840 kg |
| Wielbasis: | 242 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 165 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.290 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- 5-Deurs
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chrome pakket
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Metallic Lak
- Mistlampen
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Spiegels in de kleur
- Infotainment
- AUX Aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bluetooth verbinding
- Navigatie
- Navigatiesysteem uitneembaar
- Navigatiesysteem uitneembaar
- Radio-cd/mp3 speler
- Radio cd speler
- Volkswagen Navigatie
- Interieur
- Comfortstoel(en)
- Cruisecontrol
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Boordcomputer Plus
- Cruise control
- Elektrische ramen
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Pianolak Dashboard
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start Stop Systeem
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijsensoren
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Parkeersensoren achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- ISOFIX
- Overige
- 100% Onderhouden
- Executive-pakket
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Nationale Auto Pas
- Nette auto
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur leder